UPOZORNĚNÍ! Od 30.1.2023 - 7.2.2023 bude omezený provoz z důvodu INVENTURY. Sledujte termíny možného dodání zboží před objednáním u položky. V případě dotazů se obracejte na email: info@naradihned.cz děkujeme za pochopení NaradiHned.cz

Ochranné plachty

 

Honem, schovej to..!

 

Venku už je sychravé, hnusné počasí a vy si přijdete jistě jako pan Blátošlap. Netrpí jenom Vaše kecky, ale také auto, které musí zvládat všechny nástrahy počasí. Jistě je na Váš stroj krásný pohled, ale pozor, nebývá to tak v každém ročním období.

 

Nepřítel nemusí být jenom sluníčko, mráz nebo déšť. Dovolujeme si říct, že takový Columba livia f. domestica nebo-li Holub domácí je skutečný terorista. Zbožné přání ať to ten opeřenec nedělá alespoň ihned po umytí auta, mnohdy prostě nestačí.

 

Ochranné plachty, které Vám nabízíme by ovšem pomoci mohli. Snad jediné co by Vás mělo zajímat je velikost plachty. Po rozkliknutí produktu nalezete také vypsané modely pro danou velikost nebo tabulku ke stažení. Technická data Vám prozradí rozměry, materiál a upnutí.

 

Některé mají speciální výztuž nebo jestli chcete tak absorpční efekt proti kroupám. Ze zkušenosti ovšem nedoporučujeme na to jakkoli skákat nebo házet meloun z desátého patra panelového domu v domnění, že se odrazí. V tom případě není ochranný účinek zcela zaručen.

 

Plachty mimo jiné lze použít na motocykly, které mají svou velikostní kategorii. Jiné a praktické využití je už zcela na Vás – přikrýt venkovní nábytek, loď, kolo a jiné.

 

Skvělé na tom je, že si můžete vybírat z široké škály plachet a alespoň trochu tak bojovat proti nepřízni počasí v celém roce.

 

Oblékněte Vašeho naháče. Buďte v suchu a teple.

 

NajduZboží.cz