O Nás

Vítejte na Naradihned.cz!

 Jsme prodejce zaměřující se na prodej nářadí, dílenského vybavení, solárních komponentů, autodoplňků a outdoorového vybavení již 10 let.

Jako internetový obchod s nářadím, autopříslušenstvím,  kempingovou výbavou a dalšími doplňky se snažíme vyhovět nejenom velkým dílnám a profesionálům, ale také domácím kutilům a začátečníkům.

Naším cílem je pomoci práci zjednodušovat a dodat Vám prostředky, které pomohou k realizaci Vašich oprav, úprav, náprav různých trablů, ale také naopak snů.

 

Pravidelně budeme zveřejňovat články, které Vám přiblíží naše zboží a budeme postupně rozebírat témata která Vás budou zajímat. Veškeré akce a slevové nabídky budou s předstihem zveřejňovány na hlavní stránce shopu a Facebooku. No, a že jich bude, máte se na co těšit.

 

Na to všechno potřebujeme právě Vás! Názory, zkušenosti i dojmy můžete napsat na facebookové stránky popř. recenzi na heureka.cz a seznam.cz.

 

Máte jakýkoli dotaz nebo potřebujete poradit? Napište nám na info@naradihned.cz a my se Vám budeme hned věnovat. Jste přeci naši VIP zákazníci, protože kutilů není nikdy dost!

 

 

S přáním vždy krásného dne

tým Naradihned.cz

NajduZboží.cz