Odstoupení od smlouvy

Pokud jste nakupovali pro svoje soukromé účely (neuváděli jste v objednávce IČ ani DIČ), pak máte jako zákazník (spotřebitel) právo do 14 dnů od doručení zboží na jeho vrácení bez udání důvodu. Jak v takovém případě postupovat?

 

  • Stáhněte si protokol naradihned formulář pro vrácení zboží. Formulář vytiskněte a vyplňte. (Popřípadě jej nejdříve vyplňte a až pak vytiskněte).
  • Vyplněný a vytištěný formulář vložte do balíčku ve kterém nám vracíte zboží. Zboží by mělo být nepoužité, zabalené v originálním obalu, nepoškozené, vhodné pro další prodej. Balení musí obsahovat veškeré původní příslušenství.
  • Balíček nám zašlete na adresu  (ADS Centrum s.r.o., Podchýšská 224/21, Praha 4  Cholupice 143 00 ). 
  • Zasílejte je pouze jako balíček a bez dobírky!
  • Pokud objednávka obsahuje DÁREK který obdržíte za splnění limitu částky objednávky, tak musí být DÁREK zaslán se zbožím které vracíte.
  • ( případně Vám bude nabídnut storno poplatek ve výši ceny DÁRKU ZDARMA.)

 

V případě nedodržení výše stanovených podmínek nemusí být možnost vrácení zboží uznána.

 

Jestliže jste nakupovali pro účely firmy (V objednávce jste zadali IČO), pak již nejste spotřebitel, ale nespotřebitel. Z toho důvodu, dle ust. § 1829 Občanského zákoníku , nevzniká právo na vrácení zboží do 14 dnů od doručení zboží.

NajduZboží.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení